Neděle, 20. duben 2008

Lázně

Jak nám Matějova doktorka loni poradila, zažádali jsme na pojišťovně o lázně. Chtěli jsme na 3 týdny do Jeseníku. Paní doktorka vše vyplnila a žena dala v předstihu na pojišťovnu s nadějí, že třeba koncem května nějaký pobyt dostaneme.

Jaký byl náš úžas, když během deseti dnů nám pojišťovna oznámila, že nám lázně přikleply a to hned na 4 týdny s nástupem od 13. dubna. Byl to trochu šok - hlavně pro manželčina zaměstnavatele, ale nebylo na výběr :-)

Matěj se hodně těšil (manželka o poznání méně), a tak když nadešel den D, už v 6 hodin ráno chtěl vyrazit. Ubytování proběhlo v pohodě, dostali i nějaké procedury a já je opustil.

Ovšem pobyt se hlavně pro manželku změnil ve zkoušku ohněm. Být s Matějem 24hod denně po dobu 4 týdnů je brutální sebetrýznění. Navíc jim zatím nepřeje moc počasí, ale mělo by se to zlepšit.

Abych to aspoň trochu zmírnil, tak jsem si vzal týden dovolené a pojedu tam za nimi. Sice se budeme 3 dělit o "pokoj pro jednoho", spát na nafukovací matraci a chodit na záchod na chodbě (ano takové jsou podmínky pro ubytování matek s dětmi v lázních Jeseník), ale myslím, že to bude pěkná "dovolená". Jen aby vyšlo počasí.

Jak se vrátím, tak přidám nějaké postřehy a třeba i fotky (v lázních je totiž internet jen v hlavní budově a to ještě komerční T-Mobile hotspot :-( ).

Počet komentářů: 0:

Přidat komentář

<< Domovská stránka